Stigo

STIGO Sp. z o.o.
ul. Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków
Tel.: +48 12 346 58 00
biuro@stigo.com.pl
http://www.stigo.com.pl

NIP: 6762422470
REGON: 121254161

Możesz nam zaufać!

Kontakt STIGO - RZETELNA FIRMA - OPINIE O STIGO

Dojazd

Formularz

Imię i nazwisko

Firma

Telefon - szybki kontakt

Adres e-mail

Temat

Treść wiadomości



TAKNIE

Zespół Plan-de-CAMpagne

Jacek Juras
Dyrektor Techniczny

j.juras@stigo.com.pl

Agnieszka Furman
Manager Produktu
Plan-de-CAMpagne
a.furman@stigo.com.pl

Monika Kocot
Kierownik Działu Technicznego Plan-de-CAMpagne
m.kocot@stigo.com.pl

Piotr Jakóbik
Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne
p.jakobik@stigo.com.pl

Mateusz Przygodzki
Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne
m.przygodzki@stigo.com.pl

Damian Pijanowski
Konsultant Techniczny
Plan-de-CAMpagne
d.pijanowski@stigo.com.pl

Zespół

Piotr Stępień
Programista VB.NET

p.stepien@stigo.com.pl

Kinga Cudecka
Młodszy Specjalista ds. Marketingu Plan-de-CAMpagne
k.cudecka@stigo.com.pl