Podsumowanie 2 edycji INNOFORM

2. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM przeszły do historii. W dniach 24-26 kwietnia, Bydgoszcz stała się Polską stolicą branży przetwórstwa tworzyw polimerowych oraz produkcji form wtryskowych.

Na stoisku STIGO nasi specjaliści prezentowali możliwości naszego oprogramowania. Gwiazdą pokazu był MES PHARIS® — wszechstronny system modułowy do realizacji produkcji, który sprawdzi się zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Na specjalnie przygotowanej makiecie hali produkcyjnej nasz specjalista prezentował sposób zbierania informacji z poziomu produkcji oraz spektrum możliwości wykorzystania tak pozyskanych danych.

Duże zainteresowanie wśród zwiedzających budziło planowanie i śledzenie produkcji. Nasi eksperci od systemu ERP Plan-de-CAMpagne przeprowadzili szereg ciekawych spotkań – za które serdecznie dziękujemy.

Na targach INNOFORM, nie mogło zabraknąć systemu do zarządzania narzędziami APM+. Nasze rozwiązanie doskonale wpisało się w profil uczestników targów i uzupełniało bogatą ofertę narzędzi jakie można było tam zobaczyć.

Na stoisku zaprezentowaliśmy również znakowarki pneumatyczne i mikropunktowe: FlyMarker® mini, FlyMarker® PRO MOBIL, Markator® MV5.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego swoim zakresem obejmują obszary takie jak narzędzia specjalne (formy wtryskowe, formy rozdmuchowe, głowice wytłaczarskie, formy do przetwórstwa gumy); narzędzia skrawające do obróbki metali; inżynieria odwrotna; obróbka ubytkowa łączenia i powlekania metali; obróbka powierzchniowa i wykańczająca przetwórstwo tworzyw sztucznych; materiały i surowce; osprzęt elektryczny; środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty; przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe; oprzyrządowanie technologiczne; modelowanie, wizualizacja i symulacja procesu wtryskiwania; specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE; wyposażenie zakładów przemysłowych; automatyzacja i robotyzacja produkcji; recykling; logistyka; usługi. Kolejna, 3 edycja targów INNOFORM odbędzie się 12-14 marca 2019 roku.

Galeria zdjęć!