STIGO: Autoryzowany Dystrybutor Plan-de-CAMpagne

Z dumą informujemy, że 14-tego lutego odebraliśmy certyfikat AUTORYZOWANEGO DYSTYBUTORA Plan-de-CAMpagne.

Tytuł Autoryzowanego Dystrybutora Plan-de-CAMpagne oznacza to, że oferowane przez STIGO usługi są na najwyższym poziomie. Dziękujemy za Państwa zaufanie!

Certyfikat z rąk Marka Haverkort (BEMET Intrnational B.V) odebrał Prezes STIGO Przemysław Rożek. STIGO jest jedynym Autoryzowanym Dystrybutorem Plan-de-CAMpagne w Polsce.

autoryzowany dystrybutor plan-de-campagne

Plan-de-CAMpagne

Plan-de-CAMpagne to holenderski system, który jest na rynku ponad 25 lat! Przez ten czas zdobył zaufanie ponad 1000 klientów i prawie 9000 użytkowników!

Plan-de-CAMpagne to system wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym. Jego podstawowymi funkcjami są planowanie, zarządzanie i rozliczanie produkcji. Program ERP Plan-de-CAMpagne umożliwia pełną administrację zamówień. Obejmuje cały proces począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, przez kalkulację, przygotowanie oferty, realizację procesów logistyczno-magazynowych, planowanie i realizowanie produkcji, aż do wystawienia faktury.

Plan-de-CAMpagne to system modułowy,  dzięki czemu jego funkcje dostosowywane są indywidualnie do każdego klienta. Nasz program ERP posiada intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs. Tabelaryczny wygląd i układ tabel jest w pełni edytowalny i możliwy do zmiany w każdym momencie.

Przetestuj nasz program do zarządzania produkcją już dziś i sprawdź, co może zyskać Twoja firma!  Skontktuj się ze STIGO (Jedyny Autoryzowany Dystrybutor Plan-de-CAMpagne w Polsce) już dziś.

Więcej o PdC
KONTAKT