Przemysłowa wiosna: TARGI STOM 2019

W dniach 26-28 marca Kielce staną się  „przemysłową stolicę Polski”. To wszystko za sprawą Kieleckiego Salonu Technologii Obróbki Metali. Już dziś serdecznie zapraszamy na Targi STOM na nasze stoisko STIGO: D-38.

pobierz darmowe zaproszenie

Targi STOM 2019

Targi STOM skupiają producentów oraz dystrybutorów sprzętu i programów. Jak co roku, nie może tam zabraknąć STIGO. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

KOMPLEKSOWA OFERTA OPROGROGRAMOWANIA DLA PRODUKCJI

Na naszym stoisku tradycyjnie stanie sztab specjalistów gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące zarzadzania i optymalizacji produkcji. W naszej ofercie znajdziecie:

Targi STOM

NOWOŚCI MASZYNOWE OD STIGO: plazma, waterjet i znakowanie

Na targi STOM przygotowaliśmy dwie premiery naszych niezawodnych rozwiązań! Pierwsza z nich to Swift-Cut MK4 – nowa wersja stołu do cięcia plazmowego. Oprócz tego innowacyjnego rozwiązania, zaprezentujemy znane już wszystkim przecinarki plazmowe Hypertherm oraz stół Swift-Jet w technologii WATERJET.

Drugą nowinką  będzie nowa znakowarka FlyMarker MINI w wersji 120×45.  Ta w pełni mobilna znakowarka mikropunktowa  posiada większe pole robocze ale nie traci na swojej lekkości i funkcjonalności! Zapraszamy do testów tego oraz pozostałych systemów wybijających od firmy MARAKTOR.

Zapraszamy do spotkania z naszymi specjalistami w hali D na stoisku 38.

dowiedz się więcej