USER DAY

16-17 maja w Hotelu MOLO RESORT odbędzie się coroczne spotkanie specjalistów z branży metalowej – konferencja  USER DAY STIGO 2019. Będzie to ósma edycja konferencji, na której przedstawimy najnowsze trendy na rynku maszyn i oprogramowania.

Konferencja User Day

SPOTKANIE USER DAY

Jest to idealna okazja do wymiany poglądów oraz pogłębiania wiedzy z zakresu oprogramowania do zarządzania produkcją i planowania zadań w firmie.

Na konferencji zostaną przedstawione rozwiązania dla małych przedsiębiorstw i dużych firm. Manager produktu Plan-de-CAMpagne Agnieszka Furman opowie o nowościach, które zostały wprowadzone w ostatniej aktualizacji programu. Ponadto, dyrektor techniczny firmy STIGO Jacek Juras poprowadzi panel dyskusyjny na temat planowania produkcji w systemie Plan-de-CAMpagne. Nie zabraknie także warsztatów z edytora raportów, które poprowadzi nasz konsultant techniczny – Mateusz Przygodzki. Ważnym punktem konferencji ma być również wystąpienie Piotra Stępnia, dotyczące autorskich skryptów wprowadzonych przez STIGO.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą konferencji oraz szczegółami wydarzenia!

Dzięki temu wydarzeniu powiększysz swoją wiedzę oraz sprawi ono, że będziesz na „Ty” z nowymi trendami pojawiającymi się na rynku.