Dziękujemy za udział w konferencji STIGO User Day 2019

W dniach 16-17 maja w Osieku po raz ósmy odbyła się konferencja STIGO User Day. W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci branży przemysłowej z całej Polski, a patronat medialny nad eventem sprawowali: magazyn STAL Metale & Nowe Technologie oraz portale: staleo.pl, zrobotyzowani.pl oraz plastech.pl.

Zgodnie z Państwa oczekiwaniami na konferencji STIGO, najwięcej czasu poświęciliśmy na przedstawienie nowości w oprogramowaniu Plan-de-CAMpagne oraz SigmaNEST. Na konferencji User Day debiutowało również oprogramowanie do kontroli jakości i zarządzania narzędziami – APM+ (Advanced Production Management +) oraz system MES PHARIS, z którym integrowaliśmy oprogramowanie ERP – Plan-de-CAMpagne.
Na ósmej edycji konferencji STIGO User Day nie zabrakło także wystąpień firm partnerskich, takich jak: BAUMALOG, PROSTER, POLTEKNIK, czy SUPRA ELCO.
Po serii merytorycznych prelekcji, tradycyjnie zaprosiliśmy Państwa na integrację oraz czas relaksu (paintball, kajaki i rowerki wodne, strefa wellness oraz SPA), a wieczorem, na zakończenie dnia pełnego wrażeń, Uczestnicy zasiedli do wspólnej kolacji.
W drugim dniu wydarzenia nasi Specjaliści techniczni byli do Państwa dyspozycji w trakcie konsultacji technicznych. Każdy z Gości mógł dopytać o interesujące go kwestie związane z naszym oprogramowaniem.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Plan-de-CAMpagne? Skontaktuj się z nami!
KONTAKT