Targi TOOLEX 2019 – Zapraszamy na nasze stoisko

W dniach 1-3 października w Sosnowcu odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. To  jedno z najważniejszych branżowych spotkań, które każdego roku przyciąga czołowe firmy z Polski i zagranicy. TOOLEX to ostatnie wydarzenie tego typu w tym roku, na którym tradycyjnie nie zabraknie firmy STIGO. Jest to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i doświadczenia oraz nawiązania nowych kontaktów. Zapraszamy do pawilonu A, stoiska 310.

Na naszym stoisku zaprezentujemy oprogramowanie do planowania i śledzenia produkcji Plan-de-CAMpagne, który pozwala na pokrycie całego procesu produkcyjnego w systemie informatycznym. Program typu ERP Plan-de-CAMpagne wykorzystuje rozwiązania, które mają dostarczyć żądane informacje w jak najkrótszym czasie. Eksport i import danych pozwala na elastyczne połączenie PDC z innymi programami finansowymi, księgowymi, CAD, itd.

Oprócz tego, zaprezentujemy Państwu:

– APM+ (system stworzony do zarządzania narzędziami skrawającymi),

– MES Pharis (program dedykowany do wsparcia realizacji produkcji),

SigmaNEST (program CAD/CAM do optymalizacji cięcia na cały park maszyn tnących),

SigmaMRP (system ERP do zarządzania produkcją w branży metalowej),

STRUMIS – (system do zarządzania produkcją dla wytwórni konstrukcji stalowych).

Na targach TOOLEX będziemy także prezentować nasze znakowarki firmy Markator i LaserEvo oraz stoły do cięcia plazmowego Swift-Cut.

Nie zabraknie również specjalistów STIGO, którzy będą doradzać Państwu przez wszystkie dni targowe. 

Do zobaczenia!