Województwo mazowieckie

NAZWA TWORMET S.C.
ADRES ul. Śmiecińska 11
06-400 Ciechanów
STRONA WWW www.twormet.pl
OPIS TWORMET S.C. realizuje zarówno indywidualne zamówienia, jak i podejmuje kooperacje na skalę przemysłową w zakresie obróbki skrawaniem. Produkuje narzędzia, takie jak: formy wtryskowe, wykrojniki, kokile
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 5

NAZWA STALKO
ADRES ul. Gdyńska 32
26-600 Radom
STRONA WWW www.stalko.com
OPIS Firma zajmuję się obróbką metalu w zakresie cięcia laserem i plazmą, gięciem oraz frezowaniem. Dodatkowo świadczy usługi spawania metodą TIG i MAG oraz spawanie zrobotyzowane.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 25

NAZWA MS Elektro Mikołaj Smolak
ADRES ul. Wesoła 3b
06-400 Ciechanów
STRONA WWW www.mselektro.com
OPIS Firma świadczy usługi w zakresie obróbki metali na automatach tokarskich. Produkcja seryjna elementów z miedzi, mosiądzu, aluminium oraz różne gatunki stali wg wymagań klienta. Ponadto specjalizuje się w lutowaniu twardym i miękkim.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 2

NAZWA El-Box Sp. z o.o. Sp. k
ADRES ul. Posag 7 Panien 7A
02-495 Warszawa
STRONA WWW www.elbox.pl
OPIS Oferuje kompleksowe usługi, od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych, poprzez projektowanie i opracowanie technologii, wykonanie serii prototypowej do wdrożenia seryjnej produkcji obudów, łącznie z wykonaniem pokryć galwanicznych, lakierniczych oraz sitodruku.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 17

NAZWA NEW CUT PL Sp. z o.o. Sp. K.
ADRES ul. Metryczna 2A
02-992 Warszawa
STRONA WWW www.newcut.pl
OPIS Głównym zakresem działalności jest wykonywanie usług cięcia blach, rur i profili laserem oraz gięcia na prasie krawędziowej.  Firma zajmuje się również produkcją urządzeń do przemysłu, które wspomagają procesy produkcyjne.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 30

NAZWA CFT Precyzja Sp. z o.o.
ADRES ul. Polna 6
05-152 Czosnów
STRONA WWW www.cft-precyzja.pl/pl/
OPIS CFT Precyzja zajmuje się kompleksową obróbką metalu, produkcją części i podzespołów oraz kompletnych urządzeń i maszyn dla różnych dziedzin przemysłu. Dodatkowo firma zajmuje się produkcją, handlem, remontem i serwisowaniem maszyn dla przetwórstwa papieru i tektury.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 8

NAZWA ADMET Sp. z o.o.
ADRES Dworkowa 28
05-230 Kobyłka / koło Warszawy
STRONA WWW www.admet.waw.pl
OPIS Oferuje usługi w zakresie: produkcji wyrobów metalowych, obróbki blach, obróbki stali, spawania, lakierowania i cynkowania.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 18

NAZWA LIFTPROJEKT Inżynieria Dźwigowa
ADRES Kalinowo 86
07-300 Ostrów Mazowiecka
STRONA WWW www.liftprojekt.pl
OPIS LIFTPROJEKT oferuje produkty takie jak: platformy pionowe, dźwigi, szyby dźwigowe, sterowania do dźwigów, platformy schodowe, krzesełka schodowe i schodołazy oraz części zamienne.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 10

NAZWA NORTEC J. Pfeiffer-Chrzanowska
ADRES ul. Okulickiego 7/9
05-500 Piaseczno
STRONA WWW www.nortec.pl
OPIS NORTEC J. Pfeiffer-Chrzanowska zajmuje się projektowaniem indywidualnych rozwiązań dla przemysłu, a w szczególności dla branży farmaceutycznej. W ofercie produktów znaleźć można urządzenia polerskie i podnoszące, tabletkarki oraz konstrukcje specjalne, jak stacje wyładunku i mielenia produktów sypkich.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 5

NAZWA Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe STANMAR Sp. z o.o.
ADRES Dąbrówka Zabłotnia 53a
26-624 Kowala Stępocina
STRONA WWW www.stanmar.net.pl
OPIS Szymańscy International Jacek Szymański to firma rozwijająca się w segmencie profesjonalnej obróbki metali w zakresie cięcia wodą, cięcia, toczenia, frezowania, wiercenia. Oferuje również regenerację lub wytwarzanie nowych części maszyn i urządzeń, wykonania nietypowych detali czy nietypowych maszyn.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 5

NAZWA Szymańscy International Jacek Szymański
ADRES ul. Metalowa 11
26-600 Radom
STRONA WWW www.szymanscy.biz
OPIS Szymańscy International Jacek Szymański rozwijająca się w segmencie profesjonalnej obróbki metali w zakresie cięcie wodą, cięcie, toczenie, frezowanie, wiercenie. Oferuje również regenerację lub wytwarzanie nowych części maszyn i urządzeń, wykonania nietypowych detali czy nietypowych maszyn.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 5

NAZWA PEMES Gaca i Wspólnicy Sp. J.
ADRES ul. Drewnicka 5
05-091 Ząbki/k. Warszawy
STRONA WWW www.pemes.pl
OPIS PEMES zajmuje się projektowaniem, dostawą, montażem oraz serwisem maszyn specjalnych. Oferta skierowana jest głównie do branży motoryzacyjnej i FMCG. Przed produkcją finalną firma proponuje prototyp by dopasować idealnie do potrzeb Klienta.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 8

NAZWA “KOMMET” S.C. Marzena, Marek, Maciej Kwiatkowscy
ADRES Mydlarska 2
04-690 Warszawa
STRONA WWW www.kommet.pl
OPIS To firma rodzinna, która świadczy usługi w zakresie obróbki blach. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją obudów i detali metalowych na indywidualne potrzeby klienta.
ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW 1