ERP dla kierownika produkcji

Czy obecnie jesteś w stanie szybko odpowiedzieć na pytania: Na którym etapie znajduje się dane zlecenie? Jaka operacja jest aktualnie wykonywana? Jaka ilość detali została już wykonana? Jaka ich część została wykonana poprawnie, a jaka ilość odrzucona? Czy możesz w kilka sekund określić spodziewaną datę zakończania realizacji planowanego zlecenia? Jak dużo czasu zajmuje Ci tworzenie harmonogramów pracy, planowanie zleceń, nadzorowanie dostępności materiałów? Jeżeli odpowiadając na powyższe pytania masz wrażenie, że aktualnie realizacja powierzonych Ci zadań nie przebiega optymalnie, zapoznaj się proszę z poniższym tekstem i wybierz nasz program ERP dla kierownika produkcji.

Plan-de-CAMpagne: ERP dla kierownika produkcji

Przejrzystość: OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

W odniesieniu do pojedynczego zlecenia, z Plan-de-CAMpagne po kilku sekundach otrzymujesz odpowiedź, która operacja jest aktualnie wykonywana, kto ją wykonuje, jak długo trwa operacja, jaka jest rozbieżność od założonego czasu, jaka ilość elementów została już poprawnie wykonana. Dodatkowo otrzymujesz informacje o dostępności materiałów oraz o ich rzeczywistym wykorzystaniu. Wszystkie te informacje pojawiają się po jednym naciśnięciu przycisku. Plan-de-CAMpagne ma służyć jako narzędzie wspomagające zarządzanie produkcją w sposób niezwykle szybki i prosty. Dostarczona Tobie informacja opiera się na działaniach pozostałych osób zaangażowanych w proces produkcji. Dysponujesz funkcją pozwalającą na szybki przegląd informacji dotyczących zleceń produkcyjnych. Dokładanie wiesz, dla których zleceń zostały już wydrukowane przewodniki produkcyjne lub jak wygląda sytuacja związana z przyjęciami towarów.

Szybkie planowanie: NATYCHMIASTOWY WYNIK

Korzystając z możliwości jakie daje Plan-de-CAMpagne, w obrębie planowania produkcji masz możliwość sprawdzenia spodziewanej daty zakończenia produkcji w kilka sekund. Dla już przygotowanego zlecenia wystarcza do tego naciśniecie jednego przycisku. Program przedstawi Ci datę, do której najpóźniej zlecenie zostanie zakończone. Następnie zlecenie zostanie przedstawione jako zlecenie do zaplanowania, a Tobie pozostanie tylko wybór sposobu jego zaplanowania (planowanie zlecenia przy założeniu najkrótszego czasu jego zakończenia, bądź planowanie wstecz – planowanie od założonej np. przez klienta daty dostarczenia produktu, z ang. „Just in time”).

Produkcja na zamówienie: ELASTYCZNOŚĆ

Plan-de-CAMpagne zakłada, że zlecenie może zostać wykonane na dane zamówienie klienta, na własne potrzeby firmy lub program zakłada, że może pojawić się nadprodukcja i dopiero wtedy zostanie podjęta decyzja o jej przeznaczeniu. W każdym momencie to Ty decydujesz co zrobić, program tylko podpowiada określone rozwiązania.

W przypadku produkcji na własne magazyny Plan-de-CAMpagne może opierać swoje podpowiedzi na prognozach. Istnieje możliwość założenia określonych minimalnych stanów magazynowych związanych z produktami i na tej podstawie planowania ilości produkcyjnych. Jeśli dany produkt zostanie sprzedany lub jest półproduktem możliwym do wykorzystania w innym zleceniu program automatycznie przedstawi konieczność jego produkcji, w celu uzupełnienia niedoboru. Jednak to dalej Ty decydujesz i ostatecznie potwierdzasz określone rozwiązanie.

Harmonogram pracy: SZYBKOŚĆ

Jak długo zajmuje Ci przygotowanie spójnych harmonogramów pracy? W Plan-de-CAMpagne wykonasz je o wiele szybciej. Masz do dyspozycji informacje o pracownikach, powiązanych przez grupy robocze, stanowiska pracy, zmiany itp. Tworzysz określony harmonogram jednokrotnie. Plan-de-CAMpagne będzie sprawdzał czy pracownicy dotrzymują jego założeń. W przypadku rozbieżności zostaniesz o nich natychmiast poinformowany. Każda informacja pojawiająca się w trakcie produkcji dociera do ciebie niezwłocznie. Pracujesz w oparciu o skrupulatnie zbierane przez program dane, opierając się na przedstawionych zestawieniach.