ERP dla technologa

Przygotowując zlecenia, korzystasz z aplikacji czy przygotowujesz je na kartce? Niezależnie, jaka jest odpowiedź, oba procesy powodują, że kalkulacja zlecenia nie będzie miała konsekwencji dla innych osób/ działów.

W przypadku kartki papieru czas poświęcony na jej analizę i zarejestrowanie zlecenia, wykonanie zakupów itp. jest zbędnym kosztem. Dział zakupów musi ręcznie tworzyć zamówienia, konsultować je z osobami zarządzającymi produkcją. A co w przypadku zmiany w technologii wykonania zlecenia? Wtedy sytuacja staje się dużo trudniejsza, a ciąg działań musi zostać powtórzony. W przypadku oprogramowania związanego ze stanowiskiem pracy sytuacja jest nieco lepsza, lecz tak czy inaczej czas i brak informacji dalej będzie dla firmy zbędnym kosztem.

W Bemet praca technologa, konstruktora lub osoby wyceniającej staje się dużo przyjemniejsza, a co istotne związana z innymi działami/funkcjami w firmie. Kalkulacja/technologia przedstawiona jest w formie przejrzystego drzewa kalkulacji. Wybierz nasz program ERP dla technologa i zoptymalizuj pracę całej firmy!

Dobór narzędzi oraz integracja z CAM – Sprawdź!

Bemet: ERP dla technologa

Wydajne przygotowanie zlecenia z systemem

 • Stały wgląd w realizację zlecenia
 • Powiązanie z planowaniem produkcji
 • Zasada wprowadzania danych „tylko raz”
 • Powiązanie z zamówieniami materiałów i kooperacji
 • Generowanie wszystkich wymaganych dokumentów i sprawozdań
 • Stały podgląd wykorzystania materiałów oraz czasu trwania poszczególnych operacji
 • Duża szybkość w wykonywaniu kalkulacji, składaniu ofert, przygotowywaniu zleceń produkcyjnych
 • Bezpośrednia rejestracja czasów pracy (z wykorzystaniem czytników kodów kreskowych lub bez nich) dla poprawy przyszłych kalkulacji/zleceń

Jednolite wprowadzanie danych: PROSTO

Od jednolitego wprowadzania danych rozpoczyna się właściwa wycena. Wszystkie dane niezbędne do wysłania ofert w Bemet wprowadzone są w szybki sposób. W celu wysłania oferty można je wykorzystać poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Program sprawdza dostępność materiałów, a w przypadku braku o ich spodziewanej cenie i właściwościach. Bemet automatycznie generuje potrzeby zamówień w odniesieniu do konkretnego zlecenia lub w celu uzupełnienia stanów magazynowych. Każda z dodanych do zlecenia operacji może być uzupełniona o teksty operacyjne, jak również o pliki z kodami CNC.

Szczegółowe podsumowanie: INTUICYJNE

Istotne jest zachowanie kontroli nad szybkim i graficznie przejrzystym wglądem w postępy zlecenia. W jednym miejscu zwanym Centrum kontroli system wskazuje czy zakupy są rozpoczęte oraz w jakiej ilości zostały przyjęte bądź przyjęte częściowo po odrzuceniach. Bemet wskazuje również informacje związane ze stanem zamówień u podwykonawców. Program oczekuje powrotu detalu od kooperanta po danej operacji. Jeśli pojawią się opóźnienia, dzięki systemowi użytkownik ma czas na właściwą reakcję.

Szybko, jasno: ŁATWO

W Bemet masz możliwość operowania skrótami, przesuwania detali, materiałów czy operacji w dowolnym momencie. Możesz również aktualizować ceny, zmieniać wymiary, dodawać rysunki, inne pliki, przekazywać zadania innym osobom oraz wykonywać wiele innych zadań w szybki i prosty sposób. Kalkulacja czy technologia przygotowywana jest w kilka minut. Twoje działania wiążą się z procesami logistycznymi, takimi jak rezerwacje materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia. Różne widoki dają Ci możliwość szybkich i przejrzystych podglądów.

Przedstawienie rekalkulacji: ZYSK

Rejestracja czasów wykonania operacji w Bemet ma za zadanie przedstawianie informacji przeliczeniowych m.in. osobom kalkulującym zlecenia. Informacje mogą być przedstawiane na specjalnym raporcie. System wspiera wysoce wydajne zdolności przeliczania rzeczywistych czasów realizacji zlecenia, a najbardziej istotne informacje przedstawianie są na bieżąco. Oprócz śledzenia czasów pracy przy danej operacji, system przedstawia informacje związane z rzeczywistym wykorzystaniem materiału. Tobie pozostaje jedynie interpretacja danych!

Bemet: KOMPLETNE ROZWIĄZANIE

Bemet to kompletne oprogramowanie dla firm produkcyjno-usługowych. W programie możesz wykonywać zadania automatycznie lub krok po kroku wykonywać operacje ręcznie. System obsługuje dużą liczbę zmiennych i wyliczeń w celu wykonania prawidłowej kalkulacji zlecenia. Istotne jest, że użytkownik na każdym etapie pracy ma możliwość pełnej kontroli nad operacjami wykonywanymi w systemie. Przystępne możliwość wyszukiwania, sortowania czy filtrowania pozwalają bardzo szybko dotrzeć do szukanej informacji.

JESTEŚ ZAINTETRESOWANY
SYSTEMEM ERP BEMET?

Wypełnij formularz, a odpowiemy
na wszystkie Twoje pytania!  ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI

  Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

  WYMAGANE

  JESTEŚ ZAINTETRESOWANY
  SYSTEMEM ERP BEMET?

  Wypełnij formularz, a odpowiemy
  na wszystkie Twoje pytania!   ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI

   Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

   WYMAGANE