Nowości w PdC: KWIECIEŃ 2019

Serdecznie zapraszamy do lektury naszego kwietniowego newslettera! Przygotowaliśmy dla Państwa solidną porcję wiedzy oraz kilka newsów 🙂

Czas systemowy, a format daty

Szanowni Państwo, ostatnio najczęstszą przyczyną zgłaszanym problemów z funkcjonowaniem PdC jest nieprawidłowy format daty w Państwa systemach operacyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z krótką instrukcją zmiany formatu daty.

1. Zamknij program Plan-de-CAMpagne
2. Przejdź do Panelu Sterowania komputera.

Format daty, a czas systemowy 1 PDC

3. Wybierz ustawienia dodatkowe

Format daty - PDC

4. Przejdź do zakładki Data
5. W formacie daty wprowadź:

Format daty 3 - PDC

6. Zapisz zmiany

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu:

 Formularz zgłoszeniowy

Import załączników do Plan-de-CAMpagne

Już jest: nowa funkcja – import załączników z Excella do projektów, CRM lub artykułów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, o tych rozwiązaniach skontaktuj się z nami: Formularz zgłoszeniowy e-mail: pdc@stigo.com.pl  tel. +48 728 888 108

Formularz zgłoszeniowy

Zgłaszania problemów z Plan-de-CAMpagne

Usprawniamy pracę dla Państwa wygody! Aby przyspieszyć rozwiązywanie Państwa zgłoszeń, wprowadzamy nowe rozwiązanie: W celu dokonania zgłoszenia, prosimy o nagranie filmu prezentującego problem i przesłanie go na nasz adres serwisowy: pdc@stigo.com.pl. Takie zgłoszenie jest najszybszą drogą kontaktu z Działem Technicznym i przyspieszy jego rozwiązanie. W ten sposób  nie muszą Państwo dzwonić i tłumaczyć problemu – a my szybko zajmiemy się jego rozwiązaniem.
Jak nagrać film ze zgłoszeniem?
Sposób 1.
1. Ściągnij i zainstaluj darmowy program do nagrywania pulpitu Screenpresso. (https://www.screenpresso.com/ )
2. Uruchom program i nagraj proces, w jakim pojawia się błąd PdC.
3. Prześlij na adres pdc@stigo.com.pl krótki opis błędu wraz z filmem.
4. Po rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz odpowiedź od osoby technicznej.
Sposób 2.
1. Wejdź na stronę: http://www.apowersoft.pl/darmowy-rejestrator-ekranu
2. Rozpocznij nagrywanie zgodnie z informacją na podanej stronie.
3. Po zakończeniu nagrywania zapisz plik na dysku i prześlij na adres pdc@stigo.com.pl z krótkim opisem błędu.
4. Po rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz odpowiedź od osoby technicznej.
Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!
Kontakt

Wykład na Politechnice Krakowskiej

Już drugi rok z rzędu współpracujemy z Politechniką Krakowską. Na kierunku Inżynierii Produkcji studenci pracują na Plan-de-CAMpagne podczas przedmiotu Systemy informatyczne w przedsiębiorstwie. Studenci II roku studiów w zależności od naboru 65 – 100 osób wypłyną niebawem na szerokie drogi zawodowe. Być może i w Państwa firmie znajdą dla siebie miejsce.

Wykład na PK

STIGO powiększyło ofertę o znakowarki laserowe

GOLD LINE to niezawodne, wszechstronne i łatwe w użyciu systemy znakowania. Są idealne zarówno jako kompaktowe systemy stacjonarne, jak również w formie zintegrowanej z liniami produkcyjnymi. 

Nasze znakowarki wyposażone są w aktywne źródło fiber z domieszką iterbu. Ta technologia gwarantuje najwyższą jakość znakowania i niezawodność. 

Znakowarki laserowe LASEREVO nie wymagają konserwa- cji, zużywają wyjątkowo mało energii i mają świetny stosunek jakości do ceny. Urządzenia Gold Line Fiber Laser sprawdzą się w każdych warunkach! 

LASEREVO to znakowarki idealne do znakowania metalu, plastiku i materiałów powlekanych. Gwarantują trwałe i odporne znakowanie dla najróżniejszych gałęziach przemysłu. 

Kluczowe korzyści

– Laser światłowodowy (FIBER)
– Żywotność > 100 000 godzin
– Nie wymaga konserwacji
– Najwyższa wydajność
– Doskonały stosunek jakości do ceny
– Gwarancja: 36 miesięcy

Chcesz dowiedzieć się więcej o znakowarkach LASEREWO, skontaktuj się z nami!

Kontakt

User Day 2019

Wielkimi krokami zbliża się już 8 edycja naszej flagowej konferencji dla klientów STIGO. W dniach 16-17 maja ponownie będziemy gościć w Hotelu Molo Resort SPA w Osieku. Podczas konferencji przedstawimy najnowsze trendy na rynku maszyn i oprogramowania, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Spotkania na User Day będą idealną okazją do wymiany poglądów oraz pogłębiania wiedzy z zakresu wielu specjalizacji.  Ubiegłoroczny User Day został okrzyknięty „Najlepszą branżową konferencją”, dlatego nie może Państwa zabraknąć!

Chcąc sprostać Państwa oczekiwaniom, zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże nam przygotować atrakcyjny dla Państwa program konferencji. Zajmie to ok 2 minut 🙂

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE