Nasi partnerzy

Poniżej przedstawiamy strategicznych partnerów STIGO – zaprzyjaźnione firmy, z którymi współpracujemy przy dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań w zakresie oprogramowania oraz sprzętu.

Zostań naszym partnerem – skontaktuj się z nami!

Bemet International B.V.

Holenderska firma Bemet International B.V., która od 1990 roku dostarcza rozwiązania dla firm produkcyjnych z zakresu systemów CAD/CAM oraz ERP. Wykwalifikowana kadra konsultantów oraz osób będących w ciągłym kontakcie z firmami produkcyjnymi pomogła w stworzeniu specjalistycznego narzędzia jakim jest Plan-de-CAMpagne. Firma Bemet w oparciu o uwagi i sugestie klientów nieustannie poszerza Plan-de-CAMpagne o nowe funkcjonalności.

ADKSolid

Firma ADKSolid specjalizuje się w tworzeniu na zamówienie Klienta oprogramowania zintegrowanego, działającego z systemem 3D CAD SolidWorks®. W ADKSolid rozwijane są również autorskie makra i dodatki, wspomagające i podnoszące wydajność pracy z SolidWorks®. Dwa sztandarowe produkty tj. MacroSolid, który grupuje makra automatyzujące pracę z SolidWorks oraz BlachSolid do szacowania kosztu wytwarzania części z blachy posiadają certyfikat SolidWorks Solution Partner.

SPINO

SPINO to portal, na którym zamieszczona jest parametryczna oferta towarowo-usługowa. W systemie znaleźć można informacje na temat aktualnej oferty obecnych użytkowników. Mogą to być np.: wolne moce przerobowe na obrabiarkach, posiadany park maszynowy, usługi serwisowo-naprawcze, wytwarzane produkty: formy, tłoczniki, konstrukcje stalowe, maszyny oraz towary, takie jak: materiały hutnicze, narzędzia, komponenty, maszyny, obrabiarki, itp.