Nasi partnerzy

Poniżej przedstawiamy strategicznych partnerów STIGO – zaprzyjaźnione firmy, z którymi współpracujemy przy dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań w zakresie oprogramowania oraz sprzętu.

bemet - partnerzy Plan-de-CAMpagne STIGO

Bemet International B.V.

Holenderska firma Bemet International B.V., która od 1990 roku dostarcza rozwiązania dla firm produkcyjnych z zakresu systemów CAD/CAM oraz ERP. Wykwalifikowana kadra konsultantów oraz osób będących w ciągłym kontakcie z firmami produkcyjnymi pomogła w stworzeniu specjalistycznego narzędzia jakim jest Plan-de-CAMpagne. Firma Bemet w oparciu o uwagi i sugestie klientów nieustannie poszerza Plan-de-CAMpagne o nowe funkcjonalności.
VAKS - partnerzy Plan-de-CAMpagne STIGO

VAKS.pl

Firma VAKS.pl, której początki sięgają 1992 roku. Przedsiębiorstwo VAKS.pl specjalizuje się we wdrożeniach nowoczesnego systemu zarządzania klasy ERP – enova. Zapewnia kompleksową obsługę począwszy od analizy potrzeb Klienta, przez dostawę, instalację i konfigurację systemu oraz jego stały serwis i rozwój.
LUQAM- partnerzy Plan-de-CAMpagne STIGO

LUQAM

LUQAM to  firma konsultingowa działająca od 2002 roku. Pracuje w trybie projektowo-szkoleniowym i realizuje projekty i programy związane z poprawą wewnętrznej sytuacji w organizacjach. W ofercie LUQAM są m.in.: optymalizacja procesów wewnętrznych organizacji, dedykowane systemy produkcyjne, redukcja kosztów, projektowanie ergonomicznych layoutów dla nowych i rozbudowanych fabryk, przygotowanie kadry do pełnienia funkcji trenerów wewnętrznych.
ADK SOLID - partnerzy Plan-de-CAMpagne STIGO

ADKSolid

Firma ADKSolid specjalizuje się w tworzeniu na zamówienie Klienta oprogramowania zintegrowanego, działającego z systemem 3D CAD SolidWorks®. W ADKSolid rozwijane są również autorskie makra i dodatki, wspomagające i podnoszące wydajność pracy z SolidWorks®. Dwa sztandarowe produkty tj. MacroSolid, który grupuje makra automatyzujące pracę z SolidWorks oraz BlachSolid do szacowania kosztu wytwarzania części z blachy posiadają certyfikat SolidWorks Solution Partner.