Opinie użytkowników

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki technicznej Plan-de-CAMpagne. Konsultantów oceniamy 10/10!”

Krzysztof Tyczewski, ZPHU Dremat

“Bardzo cenimy sobie wsparcie techniczne firmy STIGO! Nigdy nie odmówiono nam pomocy.”

Piotr Jakubiec, SPAWSYSTEM Gniewczyna

“PDC to prosty, zwarty i elastyczny system dla firm – idealny dla małych i średnich firm!”

Tomasz Pietrzyk, KONKO Sp. z o.o.

“Nie wyobrażam sobie teraz pracy firmy bez Plan-de-CAMpagne.”

Rafał Cygan, METAL-TECHNIKA
REFERENCJE - UŻYTKOWNICY Plan-de-CAMpagne

Nasi klienci

Firma Dremat świadczy usługi w zakresie projektowania wyposażenia produkcyjnego, wyposażenia hal, mechanizacji i automatyzacji produkcji w różnych branżach przemysłu. Ponadto świadczy usługi z zakresu: obróbki skrawaniem, ślusarstwa oraz montażu dla przemysłu samochodowego, budowlanego, stoczniowego, a także transportowego, wydobywczego czy spożywczego.

www.dremat.pl

Firma Spawsystem Gniewczyna dostarcza na polski rynek urządzenia i maszyny dla górnictwa oraz kolei (np. produkcja części oraz podzespołów do pojazdów szynowych), a także konstrukcje stalowe przemysłowe i budowlane.

www.spawsystem.pl

KAMET Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości mechanicznych zabezpieczeń mienia, mebli metalowych i wyposażenia ze stali kwasoodpornej (m.in. szafy pancerne, sejfy, urządzenia bankowe etc.).

www.kamet.pl

Firma SIPOL zajmuje się produkcją i montażem systemów ogrodzeniowych. Produkowane przez SIPOL systemy ogrodzeniowe znajdują bardzo szerokie, uniwersalne zastosowanie – od posesji prywatnych po obiekty przemysłowe i publiczne.

www.sipol.pl

Metal-Technika produkuje maszyny CNC dla przemysłu metalowego: wypalarki plazmowe (gazowe) do blach; maszyny dla przemysłu drzewnego: prasy hydrauliczne, pneumatyczne, wycinarki.

www.metal-technika.com.pl

Firma KONKO Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji: przenośników kombajnowych, przenośników strugowych, rynnociągów, przenośników podścianowych oraz podstawowych podzespołów obudowy ścianowej. Firma poszerzyła profil produkcji także o elementy kolejek podwieszanych dla górnictwa.

www.konko.pl

Firma Stemin skupia swoją działalność w branży inżynierii mechanicznej i przemysłowej, dostarczając m.in.: zaczepy, paski klinowe, paski rozrządu, hamulce, sprzęgła, ograniczniki momentu obrotowego, sprzęgła przeciążeniowe i wiele innych podzespołów.

www.stemin.nl

Firma Airborne Composites jest światowym liderem technologii wytwarzania kompozytów. Firma skupia się na produkcji wyrobów kompozytowych w przemyśle lotniczym i morskim.

www.airborne.nl

Firma Van Antwerpen Milieutechniek zajmuje się produkcją i dostarczaniem następujących wyrobów: separatory płytkowe, filtracyjne prasy taśmowe, filtry piaskowe hydrocyklonowe, dekantery, ozonatory, zakrzywione sita, obrotowe sita bębnowe.

www.vambv.nl/pl

Pillen to holenderski dostawca blach oraz części. Firma specjalizuje się w branży obróbki metali.

www.pillen.eu

Staalwerk od ponad pięćdziesięciu lat działa w branży przemysłu ciężkiego i przemysłu morskiego. Specjalizuje się w m.in. produkcji i serwisie urządzeń podnośnikowych, instalacji i obsłudze projektów konstrukcji stalowych do skomplikowanych systemów mechanicznych.

www.staalwerk.com

Presikhaaf Schoolmeublen to producent i dostawca dostosowanych do potrzeb klienta mebli dla szkół, audytoriów i sal konferencyjnych.

www.schoolmeubelen.com

SMD to holenderska firma, posiadająca swoje zakłady produkcyjne w Rumunii. Obszary działalności, na których skupia się w głównej mierze to toczenie i frezowanie CNC, konwencjonalne tłoczenie i frezowanie oraz działania prace montażowe.

www.smd-bv.com

Kersten Europe już od dziesięcioleci jest głównym specjalistą w dziedzinie techniki gięcia. W zakładach produkcyjnych w Holandii, Niemczech i Polsce zajmuje się gięciem profili i blach ze stali, stali nierdzewnej i aluminium.

www.kersteneurope.com/pl

Firma MIKOBUD Z.U.P. buduje hale produkcyjne, magazynowe, handlowe, sportowe, logistyczne i stacje obsługi pojazdów. Dodatkową działalnością firmy jest świadczenie usług z zakresu cięcia blach.

www.mikobud.pl

Case Studies

Wiedza o ERP - CaseStudy C-FORM
Wiedza o ERP - CaseStudy ACCUROMM
Wiedza o ERP - CaseStudy SPAWSYSTEM