fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Serwis i utrzymanie maszyn w systemie Bemet

Moduł serwisowy jest szczególnie polecany firmom produkcyjnym, które przeprowadzają konserwacje i serwis dla maszyn oraz urządzeń. Moduł ten jest również wskazany w przypadku prowadzenia prac konserwacyjnych dla maszyn we własnym parku maszynowym.

Wykorzystując moduł serwisowy, można w łatwy i zorganizowany sposób zarejestrować informacje o wszystkich obiektach. Możliwe jest również późniejsze uzyskanie niezbędnych informacji.

Ponadto, dzięki integracji z pozostałymi modułami systemu ERP Bemet (tj.: moduł CRM, moduł raportów produkcji, moduł planowania produkcji, moduł cenników) możliwe jest połączenie usługi serwisu z artykułem, kalkulacją, projektem bądź zamówieniem zakupu.

Moduł oferuje też przejrzyste zestawienie wszystkich informacji związanych z podmiotem usług. Użytkownik nie musi więc przechodzić do innych miejsc w systemie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Połączenie z CRM

Dodatkowo moduł serwisowy połączony jest z zakładką CRM, która umożliwia zarządzanie informacjami związanymi z określoną usługą serwisową.

Możliwe jest tworzenie notatek oraz planowanie różnorodnych zadań związanych z realizacją usługi. Wszystkie utworzone notatki i zadania widoczne są przy danym kontrahencie i projekcie, z którym powiązana jest usługa serwisowa.

Bezpłatna konsultacja
z naszym specjalistą

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację.

Nasi eksperci przeanalizują Twoją sytuację i przygotują indywidualną ofertę. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę, zyskasz cenną wiedzę na temat możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.