Serwis i utrzymanie maszyn

Moduł serwisowy jest szczególnie polecany firmom produkcyjnym, które przeprowadzają konserwacje i serwis dla maszyn oraz urządzeń. Moduł ten jest również wskazany w przypadku prowadzenia prac konserwacyjnych dla maszyn we własnym parku maszynowym.

Wykorzystując Moduł serwisowy, można w łatwy i zorganizowany sposób zarejestrować informacje o wszystkich obiektach. Możliwe jest również późniejsze uzyskanie niezbędnych informacji. Ponadto, dzięki integracji z pozostałymi modułami systemu ERP Bemet (tj.: moduł CRM, moduł raportów produkcji, moduł planowania produkcji, moduł cenników) możliwe jest połączenie usługi serwisu z artykułem, kalkulacją, projektem bądź zamówieniem zakupu. Moduł oferuje też przejrzyste zestawienie wszystkich informacji związanych z podmiotem usług. Użytkownik nie musi więc przechodzić do innych miejsc w systemie, aby uzyskać niezbędne informacje.

Dodatkowo Moduł serwisowy połączony jest z zakładką CRM, która umożliwia zarządzanie informacjami związanymi z określoną usługą serwisową. Możliwe jest tworzenie notatek oraz planowanie różnorodnych zadań związanych z realizacją usługi. Wszystkie utworzone notatki i zadania widoczne są przy danym kontrahencie i projekcie, z którym powiązana jest usługa serwisowa.

Serwis i utrzymanie maszyn - Plan-de-CAMpagne - Obiekt serwisowy