Wsparcie techniczne

Firma STIGO oferuje wsparcie techniczne dla programu Plan-de-CAMpagne. Nasz doświadczony zespół inżynierów technicznych, rozwiąże każdy z tematów wdrożeniowych oraz służy pomocą serwisową. W ramach umów wdrożeniowych każdej firmie przysługuje wsparcie techniczne. Po wykorzystaniu godzin opieki serwisowej, każdy z klientów może zamówić kolejny dogodny dla niego pakiet.

Jeśli mają Państwo temat dotyczący oprogramowania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Sesja online

Jeśli chcesz połączyć się z naszymi konsultantami i przeprowadzić sesje online, pobierz plik z programem TeamViewer TUTAJ.

Pobrany plik jest darmowym bezkolizyjnym programem o nazwie TeamViewer. Po pobraniu pliku, program TeamViewer jest natychmiast gotowy do pracy. Pobierz go, uruchom i rozpocznij pracę – Twoja pierwsza sesja może się rozpocząć w niespełna minutę!

Zgłoś temat

  FirmaOsoba fizyczna
  Wersja programu: 5.55.45.35.25.1


  ZGODA NA KONTAKT W CELU ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIE

  Wyrażam zgodę przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie w celu odpowiedzi na zgłoszone pytanie lub sprawę oraz oświadczam, że zapoznałem/-am się z poniższą informacją o administratorze i przetwarzaniu danych oraz akceptuję poniższą Politykę Prywatności.

  WYMAGANE


  ZGODA NA WYSYŁKI MAILOWE

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od STIGO SP. Z O.O. w Krakowie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, dotyczących produktów i usług oferowanych przez STIGO SP. Z O.O. SP.K. w Krakowie.

  TAKNIE


  ZGODA NA KONTAKT TELEFONICZNY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym numeru telefonu) podanych przeze mnie w formularzu przez STIGO SP. Z O.O. w Krakowie dla celów marketingu bezpośredniego, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

  TAKNIE

  Polityka prywatności i przetwarzanie danych