fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Dla kogo jest program Bemet?

System Bemet został stworzony dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjno-usługowych, które chcą zoptymalizować swoje procesy produkcyjne, magazynowe, logistyczne oraz kontrolę jakości.

Program jest dopasowany do potrzeb firm z branż: metalowej (szczególnie obróbka skrawaniem), konstrukcji stalowych, produkcji maszyn i urządzeń, produkcji mebli, produkcji z tworzyw sztucznych.

Bemet szczególnie optymalizuje i ułatwia pracę osób na stanowisku: dyrektora produkcji, kierownika produkcji, technologa, logistyka, planisty oraz kontrolera jakości.

Typy działalności w których sprawdzi się Bemet

Bemet został  zaprojektowany z myślą o obsłudze kilku wybranych branż związanych z produkcją.

Dzięki temu, program jest w pełni dostosowany do potrzeb przedsiębiorstw produkcyjnych, a jego funkcjonalność została zaprojektowana tak, aby optymalizować specyficzne procesy, które mogą stanowić wyzwanie dla tego typu firm.

Stanowiska, które zyskają z Bemet

Dyrektor produkcji

Bemet to system ERP ułatwiający pracę osób zarządzających firmami produkcyjnymi.  Program pozwala usprawnić najważniejsze procesy biznesowe, zyskać nowych klientów i poprawić wydajność nawet o 50 %.

Bemet zapewnia dyrektorom produkcji kontrolę kosztów i czasu realizacji zleceń, a także przyspiesza tworzenie analiz, zestawień, raportów oraz prognoz. Jest również narzędziem umożliwiającym optymalizację zasobów ludzkich i materiałowych.

Kierownik produkcji

Bemet pozwala kierownikom produkcji w kilka sekund określić, na jakim etapie znajduje się projekt i kto go wykonuje.

System podpowie też, ile elementów zlecenia jest gotowych i czy w magazynie znajduje się wystarczająca ilość niezbędnych materiałów.

Korzystając z programu można sprawnie przygotować harmonogramy pracy i ustalić spodziewaną datę zakończenia produkcji.

Technolog

System ERP Bemet ułatwia technologowi tworzenie kalkulacji i koordynację pracy wielu działów firmy.

Program gwarantuje dużą szybkość sporządzania wycen, ofertowania i przygotowania zleceń produkcyjnych.

Użytkownik zyskuje stały wgląd w realizację projektów, możliwość automatycznego generowanie zamówień i nadzór nad czasem pracy.

Logistyk

Czytelna i precyzyjna lista materiałów oraz kooperacji przewidzianych do zamówienia jest kluczem dla logistyka.

Wszyscy oczekują, że niezbędne materiały dotrą na czas.

Nacisk kładziony jest również na utrzymanie zapasów na możliwie niskim poziomie.

Planista

Bemet umożliwia łatwe i szybkie śledzenie postępu w produkcji i przepływu materiałów, co pozwala na podejmowanie trafniejszych decyzji dotyczących harmonogramu produkcji.

Program umożliwia planistom dostęp do danych związanych z magazynem i poziomami zapasów, co pozwala na precyzyjne planowanie produkcji w oparciu o dostępność surowców i materiałów.

Kontroler jakości

W codziennej pracy napotykasz na wiele zadań, które wymagają od ciebie precyzji. Czy obecnie dysponujesz narzędziem pozwalającym ci na skuteczną ewidencję i kontrolę nad uzyskanymi informacjami?

Czy masz możliwość prostego wykorzystania uzyskanych danych oraz ich późniejszego przełożenia na zbiorcze zestawienia?

Bezpłatna konsultacja
z naszym specjalistą

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację.

Nasi eksperci przeanalizują Twoją sytuację i przygotują indywidualną ofertę. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę, zyskasz cenną wiedzę na temat możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.