fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Kontrola jakości w systemie Bemet

Program produkcyjny Bemet daje wiele możliwości automatyzacji i ułatwienia pracy kontrolera jakości w firmie produkcyjnej. Przede wszystkim, Bemet umożliwia zdefiniowanie i zautomatyzowanie procesów kontrolnych dla każdej partii produktów. Kontroler jakości może w łatwy sposób zaplanować i przeprowadzić inspekcję jakościową, a system automatycznie wykryje nieprawidłowości i wygeneruje alert.

Dodatkowo, Bemet umożliwia prowadzenie szczegółowej dokumentacji dotyczącej jakości produktów, w tym rejestrację wyników pomiarów, protokołów kontroli i wyników testów. Dzięki temu, kontroler jakości ma dostęp do pełnej historii jakości produktów i może w łatwy sposób analizować i porównywać wyniki.

Bemet umożliwia również monitorowanie stanu magazynów surowców i materiałów, co pozwala na uniknięcie problemów z jakością z powodu braku odpowiednich materiałów czy surowców. Wszystkie te funkcjonalności pozwala kontrolerowi jakości na bardziej efektywną pracę, co przekłada się na wyższą jakość produktów oraz zadowolenie klientów.

Możliwości modułu kontroli jakości

Bezpłatna konsultacja
z naszym specjalistą

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację.

Nasi eksperci przeanalizują Twoją sytuację i przygotują indywidualną ofertę. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się na dalszą współpracę, zyskasz cenną wiedzę na temat możliwości rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.