fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Integracje Bemet z programami zewnętrznymi

Bemet można zintegrować z programami zewnętrznymi: CAD/CAM, systemami księgowymi oraz pakietem MS Office. Połączenie programu do zarządzania produkcją z innymi systemami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie usprawnia przepływ danych i optymalizuje pracę.

Integracja z programami CAD/CAM pozwala na łatwe importowanie projektów, co z kolei przyspiesza proces produkcji oraz zmniejsza ilość błędów produkcyjnych. Integracja z systemami księgowymi umożliwia monitorowanie kosztów produkcji oraz łatwe generowanie faktur i rozliczeń, co ułatwia zarządzanie finansami firmy. Z kolei integracja z pakietem MS Office pozwala na łatwe generowanie dokumentów, raportów i prezentacji, co ułatwia analizowanie danych i podejmowanie decyzji na ich podstawie.

Programy CAD/CAM

Bemet można zintegrować z wieloma popularnymi systemami CAD/CAM. Integrację tego typu wybierają przedsiębiorstwa samodzielnie projektujące wyroby ze złożoną listą materiałową, np. podzespoły, urządzenia i maszyny.

Dzięki integracji Bemet z systemem CAD/CAM możesz zaoszczędzić nawet do kilkunastu godzin pracy tygodniowo.

Systemy
księgowe

Integracja Bemet z systemem księgowym pozwala na automatyczne przesyłanie danych dotyczących kosztów produkcji, faktur, czy rozliczeń.

Informacje finansowe przekazywane są w tle, co przyspiesza pracę i eliminuje konieczność ręcznego, obarczonego błędami, wprowadzania danych

Do programu Bemet stworzono wygodne narzędzie integracyjne. Jeśli Twoja firma korzysta z systemu księgowego spoza naszej listy, możemy indywidualnie opracować schemat integracji.

Pakiet
MS Office​

Połączenie Bemet z programami pakietu Office znacznie ułatwia i automatyzuje codzienną pracę.

Integracja z Excelem pozwala na łatwe importowanie i eksportowanie danych. Połączenie z Wordem umożliwia szybkie tworzenie oraz automatyzację obsługi dokumentów. Integracja z  Outlook ułatwia i usprawnia komunikację między pracownikami. 

Zapytaj o możliwość integracji z systemem Bemet

Nie widzisz swojego programu na liście integracji? Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w sprawie indywidualnego rozwiązania.