fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Ułatwienie pracy technologa

W przypadku zleceń tworzonych na kartce papieru, czas poświęcony na ich analizę i zarejestrowanie zlecenia, wykonanie zakupów itp. jest zbędnym kosztem. Dział zakupów musi ręcznie tworzyć zamówienia, konsultować je z osobami zarządzającymi produkcją. A co w przypadku zmiany w technologii wykonania zlecenia? Wtedy sytuacja staje się dużo trudniejsza, a ciąg działań musi zostać powtórzony.

W przypadku oprogramowania związanego ze stanowiskiem pracy sytuacja jest nieco lepsza, lecz tak czy inaczej czas i brak informacji dalej będzie dla firmy zbędnym kosztem.
W Bemet praca technologa, konstruktora lub osoby wyceniającej staje się dużo przyjemniejsza, a co istotne związana z innymi działami/funkcjami w firmie. Kalkulacja/technologia przedstawiona jest w formie przejrzystego drzewa kalkulacji. Wybierz nasz program ERP dla technologa i zoptymalizuj pracę całej firmy!

Korzyści z Bemet dla technologa

Łatwo, szybko, jasno

W Bemet masz możliwość operowania skrótami, przesuwania detali, materiałów czy operacji w dowolnym momencie.

Możesz również aktualizować ceny, zmieniać wymiary, dodawać rysunki, inne pliki, przekazywać zadania innym osobom oraz wykonywać wiele innych zadań w szybki i prosty sposób. Kalkulacja czy technologia przygotowywana jest w kilka minut.

Twoje działania wiążą się z procesami logistycznymi, takimi jak rezerwacje materiałów potrzebnych do realizacji zlecenia. Różne widoki dają Ci możliwość szybkich i przejrzystych podglądów.

Przedstawienie rekalkulacji

Rejestracja czasów wykonania operacji w Bemet ma za zadanie przedstawianie informacji przeliczeniowych m.in. osobom kalkulującym zlecenia. Informacje mogą być przedstawiane na specjalnym raporcie.

System wspiera wysoce wydajne zdolności przeliczania rzeczywistych czasów realizacji zlecenia, a najbardziej istotne informacje przedstawianie są na bieżąco. Oprócz śledzenia czasów pracy przy danej operacji, system przedstawia informacje związane z rzeczywistym wykorzystaniem materiału. Tobie pozostaje jedynie interpretacja danych!

Kompletne rozwiązanie

Bemet to kompletne oprogramowanie dla firm produkcyjno-usługowych. W programie możesz wykonywać zadania automatycznie lub krok po kroku wykonywać operacje ręcznie.

System obsługuje dużą liczbę zmiennych i wyliczeń w celu wykonania prawidłowej kalkulacji zlecenia. Istotne jest, że użytkownik na każdym etapie pracy ma możliwość pełnej kontroli nad operacjami wykonywanymi w systemie.

Przystępna możliwość wyszukiwania, sortowania czy filtrowania pozwalają bardzo szybko dotrzeć do szukanej informacji.

Intuicyjne szczegółowe podsumowanie

Istotne jest zachowanie kontroli nad szybkim i graficznie przejrzystym wglądem w postępy zlecenia.

W jednym miejscu zwanym Centrum kontroli system wskazuje czy zakupy są rozpoczęte oraz w jakiej ilości zostały przyjęte bądź przyjęte częściowo po odrzuceniach.

Bemet wskazuje również informacje związane ze stanem zamówień u podwykonawców. Program oczekuje powrotu detalu od kooperanta po danej operacji. Jeśli pojawią się opóźnienia, dzięki systemowi użytkownik ma czas na właściwą reakcję.

Wydajne przygotowanie zlecenia z systemem

Proste wprowadzanie danych

Od jednolitego wprowadzania danych rozpoczyna się właściwa wycena. Wszystkie dane niezbędne do wysłania ofert w Bemet wprowadzone są w szybki sposób.

W celu wysłania oferty można je wykorzystać poprzez naciśnięcie jednego przycisku. Program sprawdza dostępność materiałów, a w przypadku braku o ich spodziewanej cenie i właściwościach.

Bemet automatycznie generuje potrzeby zamówień w odniesieniu do konkretnego zlecenia lub w celu uzupełnienia stanów magazynowych. Każda z dodanych do zlecenia operacji może być uzupełniona o teksty operacyjne, jak również o pliki z kodami CNC.

A może sprawdzisz demo ?

Nic nie przekona Cię bardziej, niż samodzielne testy programu Bemet. Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w sprawie demo.