W dniach 8-11 czerwca firma będzie nieczynna. Zapraszamy do kontaktu po dłuuuuuuuugim weekendzie 😊

Sprzedaż 536 337 383   |   Marketing 606 430 851

Funkcje programu ERP dla produkcji Bemet

System ERP dla produkcji Bemet oferuje wiele funkcji, które pomagają w efektywnym zarządzaniu procesami produkcyjnymi w firmie.

System ERP w firmie produkcyjnej umożliwia:

Śledzenie zleceń produkcyjnych

System ERP produkcja Bemet umożliwia dokładne śledzenie zleceń produkcyjnych na każdym etapie procesu, od momentu ich przyjęcia aż do momentu realizacji i wysyłki. Dzięki temu firma może śledzić postępy prac, kontrolować terminowość realizacji zleceń oraz efektywnie zarządzać zasobami.

Bemet zapewnia także możliwość szybkiego reagowania na zmiany w procesie produkcji i minimalizowania ewentualnych opóźnień, co przekłada się na zadowolenie klientów i wyższą efektywność firmy.

Zarządzanie magazynem i logistyką ​

ERP dla firm produkcyjnych Bemet pozwala użytkownikowi na kompleksowe zarządzanie magazynem i procesem zaopatrzenia w zakładzie produkcyjnym.

Lista funkcji programu pozwala m.in. na kontrolę zakupów, rejestrowanie dostaw, przyjęcia towaru i nadzór nad transportem. System ułatwia też tworzenie faktur, które mogą być płynnie przekazywane do działu księgowości.

Planowanie produkcji

Oprogramowanie ERP dla produkcji Bemet posiada funkcję szczegółowego planowania, która umożliwia tworzenie precyzyjnego programu produkcji oraz listy zadań z uwzględnieniem dostępnych zasobów ludzkich i parku maszynowego.

Oprogramowanie oferuje różne tryby planowania – automatyczny, półautomatyczny i ręczny. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad procesem planowania i dostęp do informacji o postępach prac, przestojach oraz brakach materiałowych.

System pozwala na tworzenie gniazd produkcyjnych i grup roboczych, a wszystkie dane przedstawiane są w formie przejrzystego wykresu Gantta.

Raportowanie
i rejestracja
zleceń​ produkcyjnych

Bemet dzięki opcjom raportowania ułatwia tworzenie zindywidualizowanych bilansów i zestawień – zarówno tych wewnętrznych, jak i dla klientów.

System umożliwia także rejestrację zleceń i czasu pracy za pomocą kodów kreskowych. Kody pozwalają brygadzistom na wysyłanie zleceń na profile pracowników, zgłaszanie braków produkcyjnych oraz programowanie maszyn. Ułatwiają także uzyskiwanie informacji zwrotnej na temat zleceń i czasu ich realizacji.

Tworzenie
ofert i wycen​

Program Bemet przyspiesza tworzenie kalkulacji i szczegółowych kosztorysów. W wycenach uwzględniane są operacje produkcyjne, materiały, kooperacje z podwykonawcami i inne koszty dodatkowe.

Kalkulacje przedstawiane są w czytelny i przystępny sposób, co przekłada się na wygodny i szybki dostęp do niezbędnych informacji.

Rozliczanie kosztów produkcji​

Bemet umożliwia monitoring kosztów produkcyjnych, dzięki gromadzeniu danych związanych z materiałami, pracą ludzką, zużytą energią, czy narzędziami. Przedsiębiorstwo może precyzyjnie określać koszt produkcji jednostkowej, zwinniej zarządzać kosztami oraz poprawić efektywność produkcji.

System ERP Bemet umożliwia generowanie raportów o kosztach produkcji, co pozwala na bieżąco śledzić wydatki i dostosowywać proces produkcyjny do założonych kosztów.

Kontrola jakości

Bemet pozwala skutecznie realizować zadania związane z procesem kontroli jakości.

System umożliwia analizę raportów zgodnie z cyklem PDCA i określenie punktów, gdzie powinny znaleźć się stanowiska kontrolne.

Umożliwia także poprawę procesów w ramach przyjętego systemu zarządzania jakością (np. ISO 9001) lub systemów Lean Manufacturing. 

Serwis i utrzymanie maszyn​

Funkcje serwisowe przydadzą się firmom, które samodzielnie prowadzą naprawy oraz konserwacje urządzeń produkcyjnych.

Bemet pozwala rejestrować wszystkie istotne informacje o parku maszynowym i może współpracować z zakładką CRM, kalkulacjami lub zamówieniami zakupu

A może sprawdzisz demo ?

Nic nie przekona Cię bardziej, niż samodzielne testy programu Bemet. Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w sprawie demo.

Skontaktuj się z Nami