fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Ułatwienie pracy planisty

Istotne znaczenie dla biznesu ma wcześniejsze uzgodnienie czasu dostawy na odpowiedni termin. Planowanie odgrywa kluczową rolę w tym procesie. 

Poprzez planowanie musi nastąpić sprawdzenie czy przedsiębiorstwo dysponuje wolnym czasem na danym zasobie oraz czy jest wystarczająca ilość materiału w magazynie. 

Równie ważne jest: w jaki sposób przeprowadzić proces produkcyjny, aby był on najbardziej wydajny. Takie działania wzmacniają konkurencyjność i poprawiają zewnętrzny wizerunek firmy w oczach potencjalnych klientów. Kluczowy jest więc odpowiedni program ERP dla planisty – sprawdź Bemet!

Korzyści z Bemet dla planisty

Planowanie zdolności produkcyjnych

Bemet to kompletne, jasne i przyjazne dla użytkownika informatyczne rozwiązanie wspomagające planowanie, z którym skuteczność w optymalizacji procesów biznesowych zostaje znacznie poprawiona.

Moduł planowania produkcji w Bemet zapewnia wgląd do wszelkich miejsc wykonywania operacji (zasobów). Jest również jasne, kiedy i gdzie ma miejsce przekroczenie wydajności lub który zasób jest obciążony w niewystarczającym stopniu. Tylko wtedy, gdy masz wgląd w ten proces, podejmowane przez Ciebie decyzje będą właściwe.

Planowanie szczegółowe

Poprzez planowanie szczegółowe istnieje możliwość rozwiązania szeregu problemów produkcyjnych.

Bemet oferuje szereg funkcji, poprzez które można modyfikować plan produkcji. Ingerencja w plan produkcji wiąże się modyfikacją pozostałych obszarów przedsiębiorstwa – przykładowo ma konsekwencję w dziale zakupów. Program, uwzględniając czas potrzebny na zamówienie materiałów, przedstawia osobie odpowiedzialnej za zakupy potrzebę zamówienia na odpowiedni termin. Dzięki Bemet możliwe jest łączenie wykonywanych operacji przykładowo ze względu na właściwość wykorzystanego materiału, chociażby jego grubość. Takie rozwiązanie pozwala na optymalizację wykorzystania czasu koniecznego na przezbrojenie urządzenia, a co się z tym wiąże – obniżenie kosztów produkcji.

Opis i spostrzeżenia

W Bemet po naciśnięciu jednego przycisku możesz zobaczyć stan całej działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa.

Od razu widzisz, które zlecenia są lub będą opóźnione, dla których zleceń brakuje materiałów lub gdzie należy przesunąć termin zakupu.

Jednym naciśnięciem przycisku możesz stworzyć listę zadań dla danego stanowiska, danego gniazda, danego pracownika czy danej grupy pracowników. Pamiętaj – Bemet uczyni Twoją pracę dużo przyjemniejszą.

Funkcje modułu planowania szczegółowego

Efektywne planowanie z Bemet

A może sprawdzisz demo ?

Nic nie przekona Cię bardziej, niż samodzielne testy programu Bemet. Wypełnij formularz, a my odezwiemy się do Ciebie w sprawie demo.