fbpx

BEMET program do zarządzania produkcją
Sprzedaż:
  536 337 383   |   Marketing:   606 430 851

Weź udział w User DAY i wygraj weekend w Krakowie w Hotelu PURO!

Serdecznie zapraszamy na 12 edycję User Day! Konferencja odbędzie się online, już 26 września!

W tym roku konferencja podzielona będzie na 2 części: prezentacje oraz warsztaty. Podczas wykładów przedstawimy najnowsze funkcje, które pojawiły się w ostatnich aktualizacjach oprogramowania SigmaNEST oraz BEMET. Ponadto zaprezentujemy szereg autorskich skryptów i aplikacji stworzonych przez STIGOteam, które pomogą zwiększyć efektywność oprogramowania oraz zautomatyzować procesy produkcyjne Twojej firmie!


Podczas warsztatów BEMET oraz SigmaNEST omówimy najciekawsze zgłoszenia uczestników, odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania i pokażemy wszystkie interesujące was funkcje naszych systemów. Warsztaty poprowadzą nasi eksperci. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym warsztacie, ponieważ będą się one odbywać w tym samym czasie.


User Day to organizowana przez firmę STIGO cykliczna konferencja online, przeznaczona dla przedstawicieli branży metalowejW tym roku odbędzie się już 12 edycja tego wydarzenia! Podczas wydarzenia prezentowane są aktualności i najnowsze trendy dotyczące oprogramowania i maszyn, wykorzystywanych przez wiodących na rynku producentów. Program wydarzenia obejmuje prezentacje merytoryczne oraz warsztaty.


Zapraszamy do zapisów już dziś!